Salon Kosmetyczny SolaYa

os. Piastów 65 U8 b
31-623 Kraków
Zobacz na mapie

Tel.: 12 358 85 04
Kom.: 605 726 141

Beauty

Salon czynny:

Pniedziałek - Piątek:

12.00 - 20.00

Sobota: nieczynne

Beauty
×

Uwaga

There is no category chosen or category doesn't contain any items

 

Salon kosmetyczny Kraków

Przedłużanie i modelowanie rzęs metodą


NOUVEAU LASHESJeśli marzysz o długich rzęsach bez malowania ich, to mam coś dla Ciebie!!!Metoda NOUVEAU LASHES pozwala na przedłużeniu rzęs nawet o 50%, dzięki jedwabno syntetycznym rzęsą przyklejanym do naturalnych rzęs można uzyskać wyraziste i głębokie spojrzenie, codzienne malowanie rzęs morze odejść w zapomnienie.
Rzęsy są całkowicie wodoodporne.
Rzęsy są tak lekkie że nie czujesz ich, tak jak przyklejanych kępek ,nie powodują osłabienia naturalnych rzęs.
Klej którego się używa do aplikacji rzęs jest antyalergiczny co pozwala na przyklejanie ich nawet na otwartym oku. Klej ten nie kruszy się i idealnie przykleja rzęse na całej długości co gwarantuje idealne zespolenie i rzęsa wypada dopiero gdy kończy się jej naturalny żywot.
Klej posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa
Raport COSHH.

Zabieg przedłużania rzęs trwa od 2 do 3 godzin.

Rzęsy są idealne na specjalne okazje a także na co dzień, to naprawdę jest możliwe, długie piękne rzęsy bez malowania.

Jak pielęgnować swoje nowe długie rzęsy
Trzeba je regularnie uzupełniać, częstotliwość zależy od wazy wzrostu w której zostały założone rzęsy, średnio trzeba to robić co 3 tygodnie.

Po założeniu rzęsy nie wolno przez dwie doby iści do sauny , na basen . Klej musi się związać, proces ten jest stopniowy aby jego struktura była cały czas sprężysta.
Rzęs nie powinno się malować w całości jedynie delikatnie na specjalne okazje, same końcówki odpowiednim wodnym tuszem, który dostaje się po zabiegu do domowej kosmetyczki, również dolne rzęsy należy tylko takim tuszem malować.

Demakijaż powinien być wykonywany odpowiednim bez tłuszczowymi preparatami które przedstawiam przed nałożeniem rzęs.

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, oraz ustalenia ceny za założenie proszę rzęs o kontakt telefoniczny.

 

 

Nasza Najwyższa Jakość Usług została potwierdzona Międzynarodowym Certyfikatem NOUVEAU LASHES wystawionym przez generalnego dystrybutora na Polskę "Biar Beauty Group Agnieszka Broda School of Make-up" 

 

Gwiazdy które kochają NOUVEAU LASHES

 

 

Najczęściej zadawane pytania

 

W czym tkwi tajemnica zabiegu metodą Nouveau Lashes?


Rzęsy Nouveau Lashes to materiał wyprodukowany z miękkich, naturalnie podkręconych, syntetycznych włókien zaprojektowanych tak, by po doklejeniu do naturalnych rzęs uzyskać całkowicie naturalny efekt. W tym celu stworzono specjalny klej, zaletą którego jest to, że po zaschnięciu twardnieje zachowując elastyczność i pozostając całkowicie bezpiecznym dla naturalnych rzęs. Nouveau Lashes są doklejane do naturalnych rzęs w takiej ilości, aby uzyskać gęstsze, dłuższe nawet o 100% rzęsy, a dzięki temu bardziej wyraziste oko.


Jaka jest różnica pomiędzy Nouveau Lashes, a tradycyjnymi kępkami?


Różnica pomiędzy tradycyjnymi kępkami, a Nouveau Lashes polega na tym, że tradycyjne kępki to zbiór 5/6 włókien, które przykleja się do skóry i pozostają na niej kilka dni (5-7dni). Nouveau Lashes to pojedyncze włoski, które utrzymują się do 8 tygodni w zależności od cyklu życia rzęsy danej osoby (przeciętny cykl to 90dni). Nouveau Lashes wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy. Budowa syntetycznego włókna odpowiada naturalnej rzęsie, czyli zwęża się ku szczytowi i błyszczy się jak zdrowa rzęsa.


Czy Nouveau Lashes niszczą naturalne rzęsy?


Nie. Nouveau Lashes nie niszczą naturalnych rzęs pod warunkiem, że klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby zasięgnąć szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli omyłkowo zostaną wyrwane.


Czy zabieg doklejania Nouveau Lashes jest bolesny i jak długo trwa?


Zabieg jest całkowicie bezbolesny, co więcej, jest postrzegany, jako jeden z najbardziej relaksujących zabiegów. Zabieg trwa od od 2 do 4 godzin(w zależności, jaki efekt chcemy uzyskać).


Czy każda kobieta może poddać się aplikacji Nouveau Lashes?

Zdecydowanie każda, chociaż nie poleca się zabiegu osobom, które nie należą do cierpliwych (z uwagi na długi czas trwania zabiegu).


Czy po wykonaniu zabiegu konieczna jest korekta?


Tak samo jak paznokcie i włosy, rzęsy rosną i mają swój cykl życia. Przeciętny cykl życia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania rzęs wykonuje się w średnim stadium ich życia, kiedy pozostało im w przybliżeniu 45 dni życia. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs, zaleca się korektę co 2-3 tygodnie. Nouveau Lashes zaleca korektę po pierwszych 7-10 dniach, by zdecydować jak reagują naturalne rzęsy Pamiętać trzeba, że ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs.


Czy można zakładać Nouveau Lashes na rzęsy po hennie lub po trwałej?


Nouveau Lashes mogą być aplikowane po hennie, pod warunkiem, że rzęsy są suche. Po zakończonym zabiegu dopuszcza się stosowania henny na końcówkach rzęs. Rzęsy po trwałej są bardziej zakręcone niż syntetyczne włoski, co uniemożliwia trwałe doklejenie Nouveau Lashes. Nie poleca się stosowania zabiegu po trwałej. Zabrania się stosowania zalotki lub trwałej na rzęsach po aplikacji Nouveau Lashes. Dopuszcza się stosowanie Nouveau Lashes po makijażu permanentnym.


Czy można stosować tusz do rzęs?


Rzęsy Nouveau Lashes maja tak spektakularny wygląd, że nie ma potrzeby stosowania tuszu do rzęs! Jednakże, jeśli zdecydujesz się na użycie tuszu nie powinien on być wodoodporny tylko klasyczny na bazie wody, dostępny w salonach wykonujących zabieg.


Czy klientka sama może sobie usunąć rzęsy?


Zabieg usuwania rzęs może być jedynie wykonany przez osoby przeszkolone.


Jak można porównać produkty Nouveau Lashes do innych firm?


Produkty Nouveau Lashes postrzegane są jako produkty z najwyższej półki. Firma ma stabilną pozycję na rynku,budzącą zaufanie wśród klientów. Nouveau Lashes promuje nową technikę w gazetach, programach, jest popularyzowana przez słynne nazwiska takie jak Victoria Beckham.


Czy klej Nouveau Lashes jest bezpieczny?


Nouveau Lashes klej jest najwyższej jakości bezzapachowym, badanym medycznie klejem nadającym się do stosowania przy wrażliwych oczach i co ważne - nie ma kontaktu ze skórą. Jedyną substancją, która może uczulić jest klej na taśmie, mogącej służyć, jako alternatywa zabezpieczenia dolnych rzęs w przypadku, kiedy żelowe płatki nie spełniają swojej roli.

 

Efekt gwarantowany !!!

 

 

 

 

#liporadiologia #modelowaniesylwetki #cellulit #odchudzanie #salonsolaya #salonkosmetyczny #salonkosmetycznynowahuta #nowahuta #mistrzejowice #salonkosmetycznykraków #solaya #amalian #peelmission #bandi #indygo #clarena #depilacjalaserowa #laserversus #oczyszczaniewodorowe #perfectuslaser #vitaliniector2 #botox #iplrfsharklightplus #usuwaniebrodawek #usuwaniewłukniaków #usuwanienaczynek #opalanienatryskowe #sunfx #skuteczneodchudzanie #tytanu #blomdhal #przebijanieuszu #ibx #manicurejaponski #hialuropen #nezoterapiamicroigłowa